DMEGC päikesepaneelid

DMEGC Magnetics Group Solar üksus toodab ja turustab nii monokristallilisi kui ka polükristallilisi fotoelektrilisi räni plaate, elemente, mooduleid ja paneele, keskendudes järjepidevalt kvaliteedile ja tehnilistele uuendustele.

SolarEdge-i optimeeritud nutipaneelid on varustatud mooduli tasemel jõuelektroonikaga, mis suurendavad energiatootlust ja ohutust ning tagavad mooduli tasemel seire.

dmegc

SolarEdge inverterid

SolarEdge‘i auhinnatud tehnoloogia võimaldab suuremat päikeseenergia toodangut kui traditsioonilised süsteemid. Rakendades võimsuse optimeerijaid, mis on ühendatud iga katusel oleva mooduliga ja SolarEdge‘i vaheldiga, on iga mooduli võimsus optimeeritud. See disain pakub mitmeid eeliseid, sealhulgas mooduli tasemel internetipõhist seiret ning suurepäraseid ohutuselemente.
Inverterid on disainitud spetsiaalselt töötama koos SolarEdge võimsuse optimeerijatega.

solaredge

Fronius inverterid

Froniuse vaheldid on tõhusad ja usaldusväärsed ning moodustavad iga päikesepaneelide süsteemi vältimatu keskme. Fronius Solar.web-iga on teil alati täielik ülevaade fotogalvaanilise süsteemi väljundist ja toimimisest – nii kodus kui ka liikvel olles. Kõigist olulistest andmetest, näiteks tootlusest ja tarbimisest, energia tasakaalust või energiasalvesti laengust, saab selge ülevaate. Kolmandate osapoolte komponentide integreerimise lihtsus muudavad Fronius Symo üheks kõige edukamaks vaheldiks turul.

fronius

Renusol paigaldussüsteem

Sertfitseeritud päikesepaneelide paigaldussüsteemid kald- ja lamekatustele. Renusol toodab ja arendab majandulikult optimaalseid paigaldussüsteeme päikeseelektrijaamadele alates 1997. aastast.

renusol

Paigaldus

Paigaldus sisaldab nõuetekohasuse kontrolli, dokumentatsiooni vormistamist ja mikrotootja liitumise korraldamist võrguettevõttega.

Miks valida kodule SolarEdge süsteem?

Suurem võimsus = väiksemad elektriarved.

ROHKEM PÄIKESEENERGIAT

PV-süsteemis on igal moodulil individuaalne maksimaalne võimsuspunkt. Moodulitevahelised erinevused põhjustavad energiakadu ja võivad aja jooksul kogu süsteemi ebaefektiivseks muuta. Traditsiooniliste vaheldite puhul pärsib kõige nõrgem moodul kõigi teiste jõudlust.

PIKAAJALISED GARANTIIAJAD

SolarEdge’i tooted on ennast tõestanud ning ehitatud pikaajaliseks toimimiseks. See võimaldab pakkuda garantiisid, mis on tööstuses 25 aastat SolarEdge’i võimsuse optimeerijatele ja 12 aastat inverteritele.

TÄIELIK SÜSTEEMI SEIRE

SolarEdge’i tasuta seiresüsteem võimaldab reaalajas kõigi moodulite tegevusnäitajaid jälgida ning on kättesaadav igast aruvist, nutitelefonist või tahvelarvutist igal ajal ja igal pool.

ERAKORDNE TURVALISUS

SolarEdge’s SafeDC™ funktsioon on loodud selleks, et vähendada päikesepaneelid ohutu pingeni, kui vahelduvvool või vaheldi välja lülituvad, pakkudes paigaldajatele, tuletõrjujatele ja teie kodule suuremat turvalisust.

ESTEETILISEMAD KATUSED

SolarEdge võimaldab katusepinda kõige otstarbekamalt kasutada, mille tulemuseks on esteetilisem disain, rohkem energiat ja suurem raha kokkuhoid.

Võta ühendust ning leiame sulle sobivaima lahenduse

Võta ühendust